Yalova Group; İnşaat, Gayrimenkul, Taahhüt ve Yatırım Ortaklığı sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
       Firmamız bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu projeler, yatırımlar ve yatırım ortaklıkları sayesinde bölgesinde lokomotif rol oynamaktadır .
       Yalova Group sürekli gelişen vizyonu, güçlü kurumsal yapılanması, nitelikli çalışan kadrosu, sektörel bilgi ve birikimi ile gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projeler ile yükselen değer konumuna gelmiştir .
       Yalova Group tüm projelerinde çağın mimari gereklerini ve globalleşen dünyadaki hızla değişen tasarım ve konfor trendlerini takip etmektedir .

       Projelerimizde takip ettiğimiz modern çizgileri kendi kültür ve mimarimize uygun tasarımlarla harmanlamak en önemli ilkemizdir .
       Yalova Group, gayrimenkul geliştirme alanında kaliteli ve çok özel projelerle bir taraftan konut alıcılarına iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunarken, diğer taraftan yatırım yaptığı bölgelerin gelişmesine ve güzelleşmesine de katkıda bulunmaktadır.
       Yalova Group, yeni projeleri planlarken ve geliştirirken, geleceğin yaşam tarzları, yeni imar planları, şehir planlaması ile ilgili kararları ve piyasa trendlerini de yakından izleyerek, ticari etik ilkeleri ve güncel bilgiler doğrultusunda bu projeleri gerçekleştirmektedir.