semt 77 semt 77 semt 77 semt 77 semt 77 semt 77 semt 77 semt 77 semt 77

Şehir gürültüsünden uzakta, şehrin merkezinde bulabileceğiniz her türlü imkan ve seçeneğin elinizin altında olduğunu hayal edin. Güne kuş sesleri ve akasya ağaçlarının enfes kokusuyla başlayacağınız, modern mimariyle doğanın iç içe olduğu Semt77 projesinde özlediğiniz yaşam sizleri bekliyor.

Alışveriş merkezi, rezidanslar, semt pazarı, yürüyüş parkurları, sosyal aktivite alanları, spor tesisleri, açık & kapalı yüzme havuzları ve otoparkları ile bir yaşam kompleksi olacak Semt77’nin ilk etabı olan Akasya’nın inşası tamamlanmak üzeredir. Projenin son halini görmek ve proje hakkında detaylı bilgi almak için sizleri satış ofisimize bekliyoruz.

AKORDEON ODALAR İLE
BEKLENTİLERİNİZİN +1 FAZLASI

Yalova Group olarak öncelikli hedefimiz size hayalini kurduğunuzdan daha fazla konfor sağlamaktır. Semt77 projesinde hayat bulan akordeon odalar ile misafirlerinizi ağırlayacağınız ayrı bir odaya, aileniz ve dostlarınız ile eğleneceğiniz bir sinema odasına ya da iş görüşmeleriniz için modern bir ofise sahip olabilirsiniz.

semt 77


SİZİN İÇİN DÜŞÜNÜYOR, DEĞER YARATIYORUZ!

Aynı gün içinde alışveriş merkezinde vakit geçirdikten ve organik semt pazarında alışverişinizi yaptıktan sonra dostlarınızla cafede vakit geçirebilirsiniz. Üstelik bunları yapmak için şehrin farklı noktalarına gitmenize gerek yok. Semt77’de her şey yanıbaşınızda!


semt 77


İSTANBUL-BURSA-KOCAELİ ÜÇGENİNİN
TAM ORTASINDA PRESTİJ YÜKSELİYOR!

Yalova'da, şehrin en prestijli konsept projesi olacak Semt77'de hayatın tam merkezinde olacaksınız.

Yalova şehir merkezine 5dk. , İstanbul'a 25dk, Bursa'ya 45 dk., Kocaeli'ne 45 dk. mesafede bulunan Semt77 projesi eşsiz lokasyonu ve ulaşım kolaylığı avantajlarıyla size hem yatırım değeri hem de zaman kazandırıyor.

Ülkemizin her zaman değer kazanan Yalova bölgesinde gerçekleştirilen Semt77 projesi her zaman yatırımcıların ilk tercih ettiği ve yatırım - kazanç dengesinin maksimum gerçekleştiği hatta yer alıyor.


semt 77